Το καθιερωμένο χριστουγεννιάτικο γεύμα των Ξενοδοχείων Μεγάλη Βρεταννία και King George με οικοδεσπότες τους Χομ Παρβίζ (Γενικό Διευθυντή) και Μαρία Κουτζαμπάση (Διευθύντρια Δημοσίων Σχέσεων) πραγματοποιήθηκε στην εορταστική ατμόσφαιρα του εστιατορίου Tudor Hall, που πρόσφατα βραβεύτηκε με ένα αστέρι Michelin. Πρόκειται για την ετήσια συνάντηση που πραγματοποιεί η διοίκηση των δυο αθηναϊκών ξενοδοχείων τα τελευταία χρόνια για δημοσιογράφους και εκπροσώπους των ΜΜΕ. Οι καλεσμένοι αντάλλαξαν ευχές και αισιόδοξα μηνύματα σε χαλαρό κλίμα υπό τους ήχους απαλής ζωντανής μουσικής και απόλαυσαν το εορταστικό μενού που είχε επιμεληθεί ο Σεφ των ξενοδοχείων Αστέριος Κουστούδης.
![](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2023/12/download-21-3.png)
Ο Γενικός Διευθυντής του Ξενοδοχείου Μεγάλη Βρεταννία Χομ Παρβίζ και η Διευθύντρια Δημοσίων Σχέσεων των Ξενοδοχείων Μεγάλη Βρεταννία και King George Μαρία Κουτζαμπάση με τον Άρη Καβατζίκη που κέρδισε -μέσω λοταρίας- μια διαμονή στο GB.
![](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2023/12/download-15-6.png)
Με την Μαρία Κουτζαμπάση, τον Μιχάλη Κούβελα, την Έλφη Αλεξανδρόγλου, την Ευφροσύνη Πολυζώη, την Βίβιαν Γιαννακοπούλου και την Μάνια Μπουσμπούρα.
Φωτογραφίες: Studio Panoulis