Τα αγόρια της ES Collection φιλοξένησε, σήμερα το μεσημέρι, η Χριστίνα Λαμπίρη στην εκπομπή της La Biri Biri στο E. H εταιρία ένδυσης, εσωρούχων, μαγιό και ανδρικών αξεσουάρ παρουσίασε στην μεσημεριανή εκπομπή την νέα συλλογή της για τον χειμώνα 2016. Τα αγόρια που παρουσίασαν την μόδα είναι: Σωτήρης Μασούρης, Άγγελος Κωνσταντιλιέρης, Κρις Σταύρου και Μάριος Βαρδακώστας. Την επίδειξη έκλεισε ο Γιάννης Σπαλιάρας που συμμετέχει στην εκπομπή, δίπλα στην Χριστίνα Λαμπίρη. Δείτε φωτογραφίες από την σημερινή παρουσίαση εδώ:
![Πατλάκη](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2016/12/IMG_1570_opt.jpg)
Τα μοντέλα με την Χριστίνα Λαμπίρη, την Κλεοπάτρα Πατλάκη και τον Μιχάλη Αχτσίδη από την ES Collection.