Μια εκδρομή στο καρνάγιο της Χαλκίδας υπήρξε η έμπνευση για τον κορυφαίο φωτογράφο Κώστα Αυγούλη, αναφορικά με την φωτογράφηση της επόμενης καμπάνιας των Dare Underwear. 3 μοντέλα, ο Μανώλης, ο Άλεξ και ο Χάρης, φόρεσαν εσώρουχα Dare Underwear και χρησιμοποιώντας το υγρό στοιχείο ανέδειξαν τα σχέδια του John Elegance.
Ο Mr-Green βρέθηκε στην φωτογράφηση και σας έχει αποκλειστικές backstage φωτογραφίες.
![Ο Κώστας Αυγούλης με τον John Elegance, τον ιδιοκτήτη του πρακτορείου μοντέλων Δημήτρη Μακρή και τον .](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2021/05/thumbnail-1_opt3.jpg)
Ο Κώστας Αυγούλης με τον John Elegance, τον ιδιοκτήτη του πρακτορείου μοντέλων The Legion Δημήτρη Μακρή και τον Κωνσταντίνο Πράτη.