Στον χώρο του Minnie the moocher που θυμίζει σκηνικό ταινίας του Hollywood, ο Δημήτρης Στρέπκος του brand Celebrity Skin δημιουργισε και παρουσίασε ένα πρωτότυπο fashion installation με 3 μοντέλα και υπό τους ήχους της ιταλικής μουσικής ταξίδεψε το κοινό σε ένα κινηματογραφικό σετ. Τα φοβερά χειροποίητα καπέλα είναι δημιουργίες της ginger vibes millinery.
Celebrity Skin
Ο Δημήτρης Στρέπκος έκανε ένα fashion installation με αέρα Hollywood!
26/05/2024![](https://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2024/05/download-6-3.png)