Με μία άκρως εντυπωσιακή πρεμιέρα ξεκίνησαν τις εμφανίσεις τους ο Πάνος Καλίδης, ο Δημήτρης Καραδήμος και ο Κωνσταντίνος Νάζης μαζί με τον dj Valentino και την Έρη Ζώρα στην Αυτοκίνηση. Με ένα ξεχωριστό πρόγραμμα, το οποίο υπογράφει ο Χριστόδουλος Σιγανός φέρνοντας νέα εποχή στο live clubbing, χάρισαν μοναδικές στιγμές διασκέδασης και ξεσήκωσαν το πλήθος που κυριολεκτικά πλημμύρισε την Αυτοκίνηση. Ο Πάνος Καλίδης – άψογα ντυμένος με Dimitris Petrou- σήκωσε θύελλα ενθουσιασμού με την είσοδό του στην σκηνή με το τελευταίο του σουξέ ΚουΠεΠέ – μεγάλο κέφι έκαναν ο Καραδήμος, ο Νάζης και η Έρη Ζώρα ενώ ο Valentino έδωσε άλλο ορισμό με τα τραγούδια που επέλεξε. Πολλοί καλλιτέχνες έδωσαν το παρών στην πρεμιέρα του σχήματος – ανάμεσά τους και ο Λευτέρης Πανταζής. Και, ναι, εννοείται πως ο Πάνος Καλίδης τον προσκάλεσε να πουν μαζι τραγούδια, και όπως πάντα ο αγαπημένος μας Λε-Πα έκανε κέφι!!!
Και απόψε αναμένεται να γίνει το αδιαχώρητο στην Αυτοκίνηση, όπως κάθε Παρασκευή και Σάββατο.
![Καλίδης](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2017/02/4362_LEANA_MARKOGLOY_PANOS_KALIDIS_1022017_opt.jpg)
Ο Πάνος Καλίδης με την σύντροφό του, Λεάνα Μάρκογλου, στο καμαρίνι του, λίγο πριν εμφανιστεί στην πίστα της Αυτοκίνησης.
![Οικονόμου](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2017/02/4248_KATERINA_SIOTOY_DIMITRIS_NTANASIS_SOFIA_TSALAPATI_GIORGOS_PRASINOS_VASILIS_IKONOMOY_SPIRIDOYLA_TRIANTOY_1022017_opt.jpg)
Με την Κατερίνα Σιώτου, τον Δημήτρη Ντάναση, την Σοφία Τσαλαπάτη, τον Βασίλη Οικονόμου και την Σπυριδούλα Τριάντου.