Την Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου, ο διάσημος ιταλικός καφές Caffe’ Vergnano 1882 πραγματοποίησε ένα χριστουγεννιάτικο after office party στο ομώνυμο κατάστημα του, στον πεζόδρομο της Βαλαωρίτου. Οι καλεσμένοι -ανάμεσά τους και ο Στέλιος Χανταμπάκης– είχαν τη δυνατότητα να δοκιμάσουν τον παραδοσιακό ιταλικό espresso, ο οποίος ξεκίνησε το 1882 από το παντοπωλείο της οικογένειας Vergnano στο Τορίνο και πλέον μεταφέρει το εκλεκτό άρωμα και την πλούσια γεύση του σε πάνω από 90 χώρες. Ειδικά για αυτό το σκοπό προσκλήθηκε από την Ιταλία ο βραβευμένος barista Νταβίντ Ροβέτο ο οποίος μοιράστηκε μυστικά και τεχνικές από την Ακαδημία Vergnano. Το πάρτι έντυσαν μουσικά οι Σάκης Τσιτομενέας και Εύα Μπουντούρη του EnLefko 87.7 .
![Χατζηγεωργίου](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2017/12/Τίτος-Αντύπας-Στέλιος-Χανταμπάκης-Στέλιος-Κωνσταντινίδης-Γιάννης-Χατζηγεωργίου-και-Γιάννης-Καγιούλης_opt.jpg)
Ο Τίτος Αντύπας, ο Στέλιος Χανταμπάκης, ο Στέλιος Κωνσταντινίδης, ο Γιάννης Χατζηγεωργίου και ο Τζον Καγιούλης.
![Τρίκας](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2017/12/Ο-Διευθύνων-Σύμβουλος-της-TRK-Coffee-Γώργος-Τρίκας-με-τον-Αναπ_opt.jpg)
Ο Διευθύνων Σύμβουλος της TRK Coffee Γώργος Τρίκας με τον Αναπληρωτή Εκπρόσωπο Τύπου της ΝΔ Κωνσταντίνο Κυρανάκη.
![Σωτηρίου](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2017/12/Ο-Εκπρόσωπος-Τύπου-του-ΠΑΣΟΚ-Παύλος-Χρηστίδης-με-την-Ιδιοκτητρια-του-Coffeeshop-Caffe-Vergnano-1882-Εύη-Σωτηρίου_opt.jpg)
Ο Εκπρόσωπος Τύπου του ΠΑΣΟΚ Παύλος Χρηστίδης με την Ιδιοκτήτρια του Coffeeshop Caffe Vergnano 1882 Εύη Σωτηρίου.