Τα αγόρια της ES Collection φιλοξένησε η Ντορέττα Παπαδημητρίου στα Καλημερούδια της στο Mega. H εταιρία ένδυσης, εσωρούχων, μαγιό και ανδρικών αξεσουάρ παρουσίασε στην πρωινή εκπομπή του Mega την νέα συλλογή της για τον χειμώνα 2015. Τα αγόρια που παρουσίασαν την μόδα είναι: Παναγιώτης Αποστολόπουλος, Igor Babenko, Γιώργος Γαστεράτος, Άγγελος Κωνσταντιλιέρης και Γιώργος Σίμος. Δείτε φωτογραφίες από την σημερινή παρουσίαση εδώ:
![Σίμος](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2015/11/12273149_535046703338241_1674763520_n.jpg)
Η Ντορέττα Παπαδημητρίου, ο Κώστας Μαρτάκης, ο Μιχάλης Αχτσίδης από την ES Collection και τα μοντέλα (από αριστερά): Παναγιώτης Αποστολόπουλος, Γιώργος Σίμος, Igor Babenko, Άγγελος Κωνσταντιλιέρης και Γιώργος Γαστεράτος.