Με ένα μεγάλο πάρτυ και όλα τα αστέρια της δισκογραφικής εταιρίας, ο Πάρις Κασιδόκωστας και ο Γιώργος Αρσενάκος γιόρτασαν τα 3 χρόνια της Panik Records. Οι δυο ιδρυτές και ιδιοκτήτες της μεγάλης δισκογραφικής εταιρίας υποδέχθηκαν στο Island φίλους και συνεργάτες με highlight της βραδιάς όταν έσβησαν τα 3 κεράκια πάνω στην εντυπωσιακή Panik τούρτα. Ο Πάρις Κασιδόκωστας είχε δίπλα του την μητέρα του Μαριάννα Λάτση αλλά και πολλούς ακριβοθώρητους καλεσμένους – όπως την Έλλη Στάη.
Μαριάννα Λάτση και Πάρις Κασιδόκωστας
Στο πιο Panik party!
05/07/2014![](https://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2014/07/909077_opt.jpg)