Πάρτι με διπλή αφορμή -γιορτή και γενέθλια- έκανε ο Θοδωρής Βαρβίας το βράδυ της Κυριακής 8 Μαρτίου. Στο luxurious club-restaurant Privilege, ο σύμβουλος επικοινωνίας υποδέχθηκε φίλους και συνεργάτες σε ένα dinner party, με θέα την Ακρόπολη. Κατά τις 11, και υπό τους ήχους της indie-house, ο εορτάζοντας έσβησε τα κεράκια της εντυπωσιακής τούρτας του.
![Βαρβίας](http://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2020/03/4664_GIANIS_MALIAROS_THODORIS_VARVIAS_VLASIS_XOLEVAS_ALKISTIS_PRINOY_832020_opt.jpg)
Ο Γιάννης Μαλλιαρός, ο Θοδωρής Βαρβίας, η Έλενα Αργυριάδου, ο Βλάσης Χολέβας και η Άλκηστις Πρίνου-Μπουκουβάλα.
Φωτογραφίες: NDPphoto