Παρά την βροχή που έπεφτε στα Βόρεια Προάστεια, όσοι κατέβηκαν νότια και συγκεκριμένα στο Island, δεν το μετάνοιωσαν. Ο καιρός ήταν καταπληκτικός και το Well Being event στο Island (που οργάνωσε το Hot Yoga Kifissia, το Island και το Salon de Bricolage) πέτυχε εξ’ολοκλήρου τον στόχο του: 8 ώρες χαράς! Οι καλεσμένοι μπορούσαν να κολυμπήσουν, να δοκιμάσουν την yoga (ο Ίων Μάνγκος έδειξε απίστευτες ασκήσεις), να πάρουν διατροφικές συμβουλές, να γνωρίσουν σχεδιαστές μόδας και να δοκιμάσουν σαλάτες από το C- lounge. To fashion show με τις δημιουργίες 11 Ελλήνων σχεδιαστών έκλεισε με την παρουσίαση των εντυπωσιακών Pierre Balmain που διατίθονται αποκλειστικά στο υπερπολυτελές κατάστημα της Κηφισιάς, το Detroit (οι περισσότεροι πελάτες και φίλοι των ιδιοκτητών ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμά τους και συναντήθηκαν στο Well Being). Η Κατερίνα Καινούριου – εντυπωσιακή με την δημιουργία της Χαράς Λεμπέση- παρουσίασε την επίδειξη μόδας και κέρδισε – και εκείνη- το χειροκρότημα!
-
Δημοφιλή
-
Πρόσφατα
- Ντόρα Μακρυγιάννη
Και πάλι ξανθιά!
- Η Anne Hathaway στην Ελλάδα
Πού διασκέδασε η Οσκαρική ηθοποιός;
- 10 χρόνια Mr-Green
10 νέοι πρωταγωνιστές φωτογραφίζονται μαζί, στο Four Seasons, φορώντας δημιουργίες MI-RŌ!
- Γιώργος Ντάβλας
Έκανε εμφάνιση-έκπληξη σε παράσταση στο Φεστιβάλ Αθηνών!
- Peggy Gou x Belvedere Vodka
Στο VIP Section της premium vodka στο Ejekt Festival!
- Ιφιγένεια η εν Αυλίδι
Το Φεστιβάλ Επιδαύρου άνοιξε με την παγκόσμια πρεμιέρα της παράστασης του Τιμοφέι Κουλιάμπιν!
- Αλέξανδρος Χριστόπουλος
Έκανε το πρώτο Sun:Set Beach Party για φέτος!
- Ντόρα Μακρυγιάννη
-
Twitter
Tweets by GeorgePrassinos