Η αγαπημένη μου Ηρώ ξεκινάει -επιτέλους- εμφανίσεις! Το Zinglee, το κομψό, νόστιμο και σικάτο νέο μέλος του ομίλου nice n easy, έχει έρθει για να κάνει «εντύπωση» στο κέντρο της Αθήνας! Η αγαπημένη ερμηνεύτρια και τραγουδοποιός, θα βρίσκεται όλες τις Παρασκευές του Δεκεμβρίου (7, 14, 21, 28) στο Zinglee και ετοίμασε για μας ένα υπέροχο πρόγραμμα γιορτινό, ταξιδιάρικο και ατμοσφαιρικό! Με ερμηνεία ζεστή και εκφραστική, δάχτυλα μαγικά που “χορεύουν” πάνω στα πλήκτρα του πιάνου, η Ηρώ υπόσχεται να κάνει με τις μελωδίες και τα τραγούδια της, όλες τις Παρασκευές του Δεκεμβρίου να μοιάζουν με παραμονή Χριστουγέννων!
Ηρώ
Ξεκινάει εμφανίσεις στο Κολωνάκι!
06/12/2018![Ηρώ](https://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2018/12/47511157_733953116972046_5012961836480331776_n_opt.jpg)