Εδώ και λίγες μέρες, η Δέσποινα Βανδή βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη, μιας και παρουσιάζεται το Mamma Mia στο Ράδιο Σίτυ της συμπρωτεύουσας. Σε μια από τις βόλτες της στη πόλη όπου πέρασε τα φοιτητικά της χρόνια, η αγαπημένη τραγουδίστρια επισκέφθηκε και το Diesel Store στην Αγίας Σοφίας για ψώνια. Δείτε τις φωτογραφίες από την επίσκεψή της στο κατάστημα του ιταλικού brand εδώ:
Δέσποινα Βανδή
Για ψώνια στη Θεσσαλονίκη!
29/01/2018![Βανδή](https://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2018/01/image1_opt.jpg)