Μιλώντας για τον παραδοσιακό τους γάμο και την νέα τους ζωή που μόλις ξεκίνησε, o Γιώργος Παράσχος φωτογραφήθηκε για το OK! που κυκλοφορεί για πρώτη φορά με την σύζυγό του, Χρύσα Κροκίδα. Μεταξύ άλλων, ο 32χρονος ηθοποιός αποκαλύπτει “Έτσι όπως έζησα τον γάμο μου που τελέστηκε σε ένα γραφικό εξωκκλήσι κάτω από πλατάνια, ένιωθα σαν να είναι η Χρύσα η νεράιδα του δάσους και εγώ ο ξυλοκόπος!”
Γιώργος Παράσχος & Χρύσα Κροκίδα
10/08/2014![](https://www.mr-green.gr/wp-content/uploads/2014/08/IMG_1574.jpg)