Χθες το απόγευμα, το members only Tatoi Club γέμισε από (ακόμα περισσότερες) ωραίες παρουσίες! Αφορμή ήταν το κάλεσμα της Έλλης Μάντις και της Folli Follie για την ανοιξιάτικη παρουσίαση των Molton Brown – Dewy Lily of the valley & Star Anise Collection- και Annick Goutal -Rose Pompon Fragrance. Τα δυο brands αρωμάτων είναι ούτως ή άλλως λατρεμένα μου, αλλά και αυτά τα λουλουδάτα αρώματα είναι υπέροχα, τα βρίσκετε μεταξύ άλλων και στο φωτεινό Heaven on Earth της Κηφισιάς. Το κάλεσμα εξελίχθηκε σε τσάι για φίλους (οι κυρίες της Folli Follie είναι πάντα υπέροχες!) δίπλα σε secret garden, τα scones και το φραουλένιο american cake απλά με συγκλόνισαν! Δείτε εδώ φωτογραφίες:
-
Δημοφιλή
-
Πρόσφατα
- Ντόρα Μακρυγιάννη
Και πάλι ξανθιά!
- Η Anne Hathaway στην Ελλάδα
Πού διασκέδασε η Οσκαρική ηθοποιός;
- 10 χρόνια Mr-Green
10 νέοι πρωταγωνιστές φωτογραφίζονται μαζί, στο Four Seasons, φορώντας δημιουργίες MI-RŌ!
- Γιώργος Ντάβλας
Έκανε εμφάνιση-έκπληξη σε παράσταση στο Φεστιβάλ Αθηνών!
- Peggy Gou x Belvedere Vodka
Στο VIP Section της premium vodka στο Ejekt Festival!
- Ιφιγένεια η εν Αυλίδι
Το Φεστιβάλ Επιδαύρου άνοιξε με την παγκόσμια πρεμιέρα της παράστασης του Τιμοφέι Κουλιάμπιν!
- Αλέξανδρος Χριστόπουλος
Έκανε το πρώτο Sun:Set Beach Party για φέτος!
- Ντόρα Μακρυγιάννη
-
Twitter
Tweets by GeorgePrassinos